UPSKS

NACIONALNA ASOCIJACIJA PRI EVROPSKOJ ASOCIJACIJI ZA SAVETOVANJE

Sinđelićeva 50 A 14000 Valjevo - Locirajte nas

Početna Koučing

ponedeljak20 novembar 2017

Koučing


Akreditovani trening programi za koučing
Redosled po redu ispunjavanja uslova za akreditaciju:



Kraći oblici edukacije:



Akreditovani koučevi (treneri životnih veština) - sa nacionalnom i/ili evropskom licencom:


  1. Jovanović Nebojša, dipl. psiholog, BG, 063-1575082, jnebojsa@ikomline.net
  2. Krstić Katarina, dipl. psiholog, krstickatarina@hotmail.com
  3. Soleša-Grijak Dr Đurđa, 063-524468, gdjurdja@gmail.com
  4. Stanić Katarina, psiholog, BG, telefon 064-1991746, katarina.stanic72@gmail.com
  5. Vučković Maja, 065-3519563, majav.3001@gmail.com
  6. Vilimonovic Marijana, 060/3695509, marijana.vilimonovic@gmail.com
  7. Aleksandar Ružičić, BG, 060-4031945, aleksandaruzicic@gmail.com
  8. Deh Dragana, MA psiholog, psihoterapeut i edukator, 065-2355532, dragana.deh@gmail.com
  9. Petrović Jelica, Novi Sad, dr. psiholoških nauka, edukator, jelica.ns@gmail.com
  10. Stevanović Tatjana, tatjanamomic@eunet.rs
  11. Gligorijević Danica, gestalt life coach, 0638850628, danica.g@sezampro.rs
  12. Paunović Ivana, dipl. psiholog, BG, 060 40 55 605, ivnpaunovic@yahoo.com
  13. Kokerić Mirjana, OLI life coach, 063-11-99-060, mirjana.kokeric@gmail.com
  14. Ana Borković, dipl. psiholog, Beograd, 064-188-6929, ana.borkovic@yahoo.com
  15. Đukić Slađana, MA psiholog, Bg, 063 7704 650, djukic.sladjana@gmail.com
  16. Jovanović Aleksandar, dipl. inž., Valjevo, 0607216607, aleksandar74@gmail.com
  17. Mrdalj Jasmina, Bg, 0658557127, jasmina.m79@me.com
  18. Lazarević Milana, dipl. sociolog, Beograd, 0606681985, milana.lazarevic1@gmail.com
  19. Gordana Nikić, dr. psihologije, N. Beograd, 0637365817, nikic.gordana @ gmail.com
  20. Jovanović Marta, Beograd, +381600644635, martajovanovicbg@gmail.com

Текстиль для дома, Вышивка, Фурнитура, Ткани
автоновинки