UPSKS

NACIONALNA ASOCIJACIJA PRI EVROPSKOJ ASOCIJACIJI ZA SAVETOVANJE

Sinđelićeva 50 A 14000 Valjevo - Locirajte nas

Početna Koučing

ponedeljak12 novembar 2018

Koučing


Akreditovani trening programi za koučing
Redosled po redu ispunjavanja uslova za akreditaciju:



Kraći oblici edukacije:



Akreditovani koučevi (treneri životnih veština) - sa nacionalnom i/ili evropskom licencom:


  1. Jovanović Nebojša, dipl. psiholog, BG, 0631575082, jnebojsa1@gmail.com
  2. Krstić Katarina, dipl. psiholog, Bg, krstickatarina@hotmail.com
  3. Vučković Maja, Bg, 0653519563, majav.3001@gmail.com
  4. Vilimonovic Marijana, 0603695509, marijana.vilimonovic@gmail.com
  5. Petrović Jelica, Novi Sad, dr. psiholoških nauka, edukator, jelica.ns@gmail.com
  6. Stevanović Tatjana, tatjanamomic@eunet.rs
  7. Gligorijević Danica, gestalt life coach, 0638850628, danica.g@sezampro.rs
  8. Paunović Ivana, dipl. psiholog, BG, 0604055605, ivnpaunovic@yahoo.com
  9. Kokerić Mirjana, OLI life coach, 0631199060, mirjana.kokeric@gmail.com
  10. Đukić Slađana, MA psiholog, Bg, 0637704 650, djukic.sladjana@gmail.com
  11. Jovanović Aleksandar, dipl. inž., Valjevo, 0607216607, aleksandar74@gmail.com
  12. Mrdalj Jasmina, Bg, 0658557127, jasmina.m79@me.com
  13. Lazarević Milana, dipl. sociolog, Bg, 0606681985, milana.lazarevic1@gmail.com
  14. Nikić Gordana, dr. psihologije, N. Bg, 0637365817, nikic.gordana @ gmail.com
  15. Jovanović Marta, Bg, 0600644635, martajovanovicbg@gmail.com
  16. Sokolovski Aleksandra, BG, 0652292081, alex@psihopolaris.rs
  17. Dančević Jelena, dipl. inž. tehnologije, Bg, 0648306404, jelena.dancevic@gmail.com
  18. Mićović Jasna, Bg, 063254727, jmicovic@gmail.com
  19. Ilijazović Tatijana, dipl. psiholog, Novi Sad, 0643095020, tanjailijazovic@gmail.com
  20. Stoja Ugrinov Valentina, dipl. psiholog, 062217053, ugrinov.valentina@gmail.com
  21. Soleša-Grijak Dr Đurđa, Novi Sad
  22. Stanić Katarina, psiholog, BG
  23. Ružičić Aleksandar, BG
  24. Deh Dragana, MA psiholog
  25. Borković Ana, dipl. psiholog, Bg

Edukanti iz koučinga (pridruženi članovi):


1. Nenad Petrović

Текстиль для дома, Вышивка, Фурнитура, Ткани
автоновинки